Üdvözöljük a Stemmer Ferenc fotóklub oldalán!

Klubunk, legújabb kutatásaink szerint 1912-ben alakult, az elsõ ismert csepeli fotós Stemmer Ferenc aki bizonyítottan a klub tagja, szertárosa volt.
1960-tól tartozunk a Munkásotthonhoz, 1968-tól helyileg is a házban mûködik a klub.
A Munkásotthon biztosít számunkra évi 3-4 kiállítási lehetõséget, foglalkozásainkhoz termet, mûtermet és laborhelységet.
Heti rendszerességgel találkozunk, elõadásokat, mûtermi fotózásokat és kirándulásokat rendezünk, tagjaink országos és nemzetközi kiállításokra küldik képeiket.
Támogatóink jóvoltából rendelkezünk több kiállításra való paszpartúzott képkerettel, számítógépes technikával, mûtermi világítóberendezéssel és már több kiadványunk jelent meg.Stemmer Ferenc